Від виробника

Від виробника

Виробники боксів Терра Драйв пояснюють чому потрібно купувати автобокси українського виробництва:

  • якість
  • ціна
  • швидкість обслуговування (сервіс)

Автобокси Терра Драйв.
Матеріал. Конструкція. Ціноутворення.

Якщо говорити в загальних рисах, то: автомобільні бокси вітчизняного (українського) виробництва Терра Драйв – це і вигідну цінову пропозицію, і продукт, розрахований на експлуатацію в НАШИХ кліматичних умовах, де спекотне літо змінює холодна зима.

Це бокс, надійний настільки, наскільки вимагає експлуатація подібного пристрою на наших нерівних дорогах. Це – ваша безпека і спокій під час тривалих подорожей.

Як це вирішується технічно?
Навіть в самих маленьких Аеробокси Terra Drive (320 літрів) дно посилено сталевими трубами в поздовжньому напрямку, що дозволяє найкращим чином розподілити навантаження.

Кріплення боксів до поперечок (багажник) проходять не тільки через пластикове дно, але і через сталеві труби. Це надійно.

Матеріал і комплектуючі

Все Аеробокси Терра Драйв виготовлені з високоякісного АБС – пластика.
Поверхня боксу – це тиснення «пісок», що вважається найбільш стійким до дрібних пошкоджень.
За надійність кріплення до машини відповідають скоби М8 (виробники інших боксів часто обмежуються скобами М6).

Дно зсередини посилено сталевими трубами по всій довжині, що дозволяє розподілити навантаження як при закріпленні боксу на машині, так і при його завантаженні. Сталеві труби оброблені антикорозійним засобом всередині і порошковим фарбуванням зовні, це захищає їх від вологи, або мокрих речей.

Край верхньої кришки – місце, яке схильне до навантажень при відкритті і закритті боксу. Він посилено додатковою смугою, щоб Аеробокси служили довго.
У виробництві не використовуються китайські комплектуючі.

Ціна

Що дозволяє тримати розумну ціну:
Виробляється в Україні, відсутні митні збори, збори, транспортування.
Працюючи з невеликим прибутком, ми прагнемо до того, щоб наші бокси були максимально доступні кінцевого споживача.

Сервіс

Гарантійне обслуговування і негарантійні випадки (заїзд в гараж з боксом, заїзд під дерево, перевантаження речами, пошкодження незакріпленим вантажем, і т.д.) здійснюється в найкоротші терміни – від одного трьох днів по території України. Територією Росії – до 10 днів.
Постійне надання інформаційної та технічної підтримки тим, хто тільки придивляється до боксів і тим, хто вже давно придбав наші бокси.

Упори, що підтримують кришку боксу

Кулькова посадка по обидва боки кріплення упору до боксу допускає деяку свободу при русі кришки у відкритому стані з боку в бік. Це може створювати відчуття слабкості конструкції, але саме таке конструкторське рішення дозволяє розвантажити вузол кріплення упору до корпусу.

Інновації

На всіх боксах з правостороннім і двостороннім відкриттям застосована додаткова фіксація тяги замка. Така «подвійна захист» перешкоджає відкриттю боксу під час руху в разі виходу з ладу замку. Перед тим, як відкрити бокс, потрібно натиснути і утримувати червону кнопку, яка знаходиться біля замку.
Ми впевнені, що придбавши наші бокси, ви будете абсолютно задоволені покупкою, тому що нам вдалося створити оптимальну конструкцію: поєднання легкості, міцності і низьку ціну.