Доставка

Доставка по Україні:

Доставка боксу: компенсуємо 50% оплати доставки при відправці транспортною компанією Highway до складу видачі в Вашому місті.

При відсутності в вашому місті складу Highway, здійснюється адресна доставка на вказану Вами адресу, платно за тарифами перевізника. Список населених пунктів в які можлива адресна доставка уточнюйте у менеджера або за телефонами транспортної компанії

За бажанням ви можете вибрати будь-яку зручну для вас службу: Нова Пошта, Делівері, Міст-Експрес. Доставка цими службами по Україні здійснюється платно за тарифами перевізника.

Стандартні терміни доставки: 1-3 робочих дні (обласні центри), 3-5 днів – в населені пункти області;

Для отримання товару необхідно мати при собі документ, що засвідчує особу (паспорт) та знати номер декларації Вашої посилки (після доставки товару на склад видачі ТК відправить Вам смс-повідомлення з номером).

Відправка товару здійснюється в день оформлення замовлення при наявності товару якщо замовлення було зроблено до 12:00. Відправка товару, замовленого після 12:00, здійснюється на наступний день.

При доставці Вам замовленого товару перевіряйте комплектність доставленого товару, працездатність товару, також перевірте товар на наявність механічних пошкоджень.

При не заяві Вами при отриманні товару (безпосередньо на транспортній команії, або при адресній доставці в присутності кур’єра) претензій з приводу механічних пошкоджень, в подальшому подібні претензії не розглядаються.