Гарантія

Гарантійні зобов’язання на вантажні бокси

Гарантійні зобов’язання поширюються на всі вантажні бокси, що реалізовані на території України нашими дилерами.

Перед встановленням та початком експлуатації уважно прочитайте інструкцію.

Гарантія не поширюється на ушкодження, що виникли внаслідок неправильної установки боксу.
Гарантія також не поширюється на механічні ушкодження чи помутніння поверхні полімерних деталей, що виникли унаслідок жорсткої очистки чи неправильного догляду за боксом.

Гарантія поширюється на всі елементи кріплення
(замки, петлі, підтримуючи упори), а також на цілісність підсилювальної конструкції.

Гарантія поширюється на цілісність основних полімерних деталей, з яких складається конструкція контейнера.

Наявність гарантійного випадку встановлюється продавцем. У випадку неможливості прийняття рішення на місці, продавець може відправити бокс виробнику, для проведення експертизи.

Гарантійний строк експлуатації – 12 місяців.

Гарантійний строк експлуатації починається з дня продажу контейнера в дилерській мережі.

Гарантійні зобов’язання на вантажні системи

Гарантія розповсюджується на всі багажні системи TERRA DRIVE, що продані дилерами або через офіційний сайт на території України. Будь ласка,  зберігайте гарантійний талон до закінчення гарантійного періоду експлуатації.

Перед монтажем багажної системи уважно ознайомтесь з інструкцією. На пошкодження, які сталися в результаті неправильного встановлення багажної системи, зберігання, експлуатації чи неправильного розташування вантажу, гарантія не розповсюджується.

Гарантія не розповсюджується на механічні пошкодження багажної системи, що виникли під час неакуратного монтажу, кріплення вантажу, внаслідок ДТП, в тому числі пошкодження вантажем, а також пошкодження, що виникли внаслідок спроби злому замків, з метою крадіжки багажної системи. Гарантія також не розповсюджується на випадки механічних пошкоджень поперечної планки від перевантаження.

Гарантія розповсюджується на всі матеріали, вузли кріплення багажної системи, замки, алюмінієву або стальну поперечну планку багажної системи.

Заміна неякісного товару чи його деталі є єдиним засобом правового захисту покупця в рамках гарантії. Всі супутні пошкодження під гарантію не потрапляють. Терміни заміни неякісного виробу або деталі після встановлення факту дефекту – 3 робочих дні.

Гарантійний строк експлуатації багажної системи – 3 роки.

Гарантійний строк експлуатації без появи невеликих осередкiв корозії – 1 рік.