Інструкція

Інструкція зі встановлення та експлуатації автомобільного вантажного бокса.

Збірка та встановлення боксу

Для встановлення вантажного боксу необхідна найбільша можлива відстань між поперечками рами. Необхідно закріпити бокс на поперечній рамі за допомогою скоби і спеціальних гайок залитих поліамідом, в чотирьох місцях (у комплекті). Для забезпечення надійної фіксації та довгострокової служби, дно бокса в місцях отворів по всій довжині посилено сталевими трубами. На дні контейнера є отвори для скоби. Якщо у зв’язку з конструктивними особливостями рами багажника авто, ви не можете встановити бокс за допомогою наявних отворів, є можливість зробити отвори, що необхідні, самостійно.

Пам’ятайте, що для запобігання переміщення вантажу всередині боксу, вантаж має бути надійно закріплений.

У комплектацію боксу входить вантажний ремінь. Фіксація ременя до боксу реалізована петлею за баранчик. У новій системі застосована нова якісна фурнітура власного виробництва. Будь ласка ознайомтесь з інструкцією по установці.

Експлуатація вантажного боксу.

Перед кожною поїздкою не забувайте перевіряти надійність закріплення вантажного бокса на рамі, чи закритий замок та вийнятий ключ. Пам’ятайте, що ненадійно закріплений вантаж, рама багажника і бокс, можуть під час руху зірватися та стати причиною аварії. Не слід забувати, що при наявності встановлених поперечок та боксу з вантажем на даху авто, габарити та ходові якості автомобіля змінюється (чутливість щодо бічного вітру, поведінка при гальмуванні і на поворотах).

Не допускається перевищення максимальної спорядженої маси авто. Також, слід враховувати рекомендації заводу виробника відносно максимально допустимої маси вантажу на даху авто.

Обирайте швидкість руху з урахуванням вантажу, що транспортується.

За відсутності швидкісних обмежень, максимальна рекомендована швидкість руху становить 130 км/год

При транспортуванні вантажу необхідно також враховувати такі фактори, як стан дорожнього покриття, інтенсивність руху, швидкість вітру.
Габаритна висота авто з рамою багажника і боксом може зрости до 60 см. Це слід враховувати при низьких в’їздах в гараж, проїзді під гілками дерев.
Щоб уникнути підвищених підйомних зусиль, не встановлюйте багажний бокс під кутом атаки, тобто монтувати бокс потрібно паралельно дорожньому полотну.

Не допускайте підвищених вітрових навантажень на відкритий бокс.

Під двостороннім відкриванням вантажного боксу мається на увазі почергове відкриття правої чи лівої сторони. Не відкривайте обидві сторони одночасно.

Обслуговування вантажного боксу та догляд за ним

Вантажний бокс слід чистити та підтримувати у порядку, особливо у зимовий період. Під час чищення, щоб запобігти пошкоджень поверхні контейнера, користуйтесь водним розчином звичайних миючих засобів, що не містять спирту, хлору, нашатирного спирту та бензину. Використовуйте тільки чисті серветки з м’яких тканин. Замки, особливо в зимовий період, змащуйте аерозольними мастилами. Уникайте потрапляння аерозольних мастил на поверхню боксу. На авто мийках бокс та раму необхідно знімати.

Автомобільний вантажний бокс розрахований на температуру експлуатації до-30С
не слід експлуатувати бокс, якщо температура знижується нижче 30С

Виробник не несе відповідальність за ушкодження та аварії, що виникли внаслідок недотримання інструкції з експлуатації.