Доставка

Доставка по Україні:

highway-logo

Доставка боксу безкоштовна при відправці транспортною компанією HighWay.

При відсутності в вашому місті складу ТК HighWay здійснюється безкоштовна адресна доставка на будь-яку вказану Вами адресу (список населених пунктів в які можлива адресна доставка уточнюйте у менеджера або за телефонами транспортної компанії).

За бажанням ви можете вибрати будь-яку зручну для вас службу: Нова Пошта, Делівері, Інтайм, Міст-Експрес. Доставка цими службами по Україні здійснюється платно за тарифами перевізника.

Стандартні терміни доставки: 1-3 робочих дні (обласні центри), 3-5 днів – в населені пункти області;

Для отримання товару, необхідно мати при собі документ, що засвідчує особу (паспорт) та знати номер декларації Вашої посилки (після відправки товару менеджер відправить Вам смс-повідомлення з номером).

Відправка товару здійснюється в день оформлення замовлення, при наявності товару, якщо замовлення було зроблено до 12:00. Відправка товару, замовленого після 12:00, здійснюється на наступний день.

При доставці Вам замовленого товару перевіряйте комплектність доставленого товару, працездатність товару, також перевірте товар на наявність механічних пошкоджень.

При не заяві Вами при отриманні товару (безпосередньо на транспортній команії, або при адресній доставці в присутності кур’єра) претензій з приводу механічних пошкоджень, в подальшому подібні претензії не розглядаються.